مقالات طراحی سایت

چگونه الگوهای طراحی بهتری برای وب سایت ها و اپلیکیشن ها بسازیم

10 راه کلیدی در این مقاله به شما ارائه می داریم تا بتوانید مهارت و تخصص تان را در زمینه ساخت الگوهای طراحی وب سایت و اپلیکیشن ارتقاء دهید.

73 بازدید , جمعه,۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱

مزایا و معایب جی کوئری

یکی از بزرگترین برنامه های متن باز یا Open source که در تمامی مرورگرها کار نموده و با زبان CSS هم هماهنگی های بسیار زیادی دارد محسوب میگردد, یکی از محبوب ترین Javascript Library میباشد که بر روی کامپیوتر کاربر اجرا میشود که اصطلاحا به آن Client-side گفته میشود.

161 بازدید , سه شنبه,۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵

کوکاکولا زبان طراحی جدیدی را راه اندازی میکند

در جنبشی که طراحی وب سایت به عنوان یکپارچه سازی برند های جهانی ثبت شده است، شرکت کوکاکولا یک طراحی اصلی از دیدگاه خودش در این هفته اعلام میکند. زبان طراحی جدید،که در مکزیک پیشقدم شده است و به زودی به طور جهانی در طول سال های 2016 و 2017 گسترده می شود،به عنوان متحد سازی برند جدید انجام می شود.

125 بازدید , جمعه,۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹

وب سایت هایی که میتواند کدهای HTML و CSS را برای شما بنویسد

زبان های HTML5 و CSS3 زبان های بسیار بزرگی هستند که شما برای یادگیری طراحی صفحات وب سایت حتما باید از این ها کار و آموزش خود را شروع نمایید, و همیشه هم من گفته ام که بهترین روش یادگیری این است که بتوانید کدهای نوشته شده توسط دیگران را تغییر دهید و آنها را آنالیز نمایید. چندین راه و وب سایت وجود دارد که میتواند برای شما کدهای css و html را ایجاد نماید و از آن کدها در پروژه طراحی وب سایت خود استفاده نمایید.

184 بازدید , پنجشنبه,۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰