مقالات طراحی سایت

وب سایت هایی که میتواند کدهای HTML و CSS را برای شما بنویسد

 
وب سایت هایی  که میتواند کدهای HTML و CSS را برای شما بنویسد

زبان های HTML5 و CSS3 زبان های بسیار بزرگی هستند که شما برای یادگیری طراحی صفحات وب سایت حتما باید از این ها کار و آموزش خود را شروع نمایید, و همیشه هم من گفته ام که بهترین روش یادگیری این است که بتوانید کدهای نوشته شده توسط دیگران را تغییر دهید و آنها را آنالیز نمایید. چندین راه و وب سایت وجود دارد که میتواند برای شما کدهای css و html را ایجاد نماید و از آن کدها در پروژه طراحی وب سایت خود استفاده نمایید.
به یاد داشته باشید استفاده از این منابع اصلا به ضرر طراح و برنامه نویس نمیباشد, چراکه در صرفه جویی زمان به آنها بسیار کمک خواهد نمود. آنها میتوانند از این زمان به دست آمده برای انجام بخش های سخت تر پروژه خود استفاده نمایند. این دسته از وب سایت ها امروزه در مقیاس بسیار زیاد استفاده میشود و در نهایت میتواند پروژه وبسایت شما را پرمعنا تر و بهتر به مشتری نشان دهد. در این مقاله از سری مقاله های طراحی وب سایت و سئو و بهینه سازی سایت که در شرکت طراحی سایت اطلس وب برای شما بازدید کنندگان و خوانندگان محترم تهیه و تدوین شده است, قصد داریم تا شما را با چند وب سایت مفید که تنها با کلیک نمودن بر روی چند گزینه بهترین و کم خطاترین کدهای html و css را در اختیار شما قرار میدهد. حتی این کدها را میتوانیم در مرورگرهای قدیمی هم استفاده نماییم. چرا که وب سایت مربوطه این کدها و نحوه استفاده از آنها را در اختیار ما قرار میدهد.

وب سایت های تولید کننده کدهای CSS3

البته بعضی از دلایل منفی در استفاده نمودن از این چنین وب سایت هایی که کدهای CSS3 را در اختیار شما قرار میدهند هم وجود دارد, اما من در همین جا میگویم که بسیاری از طراحان و برنامه نویس های بزرگ در مورد چنین کدهای مطالب منفی را نمی گویند. این کدها میتواند بسیا زیاد در زمان شما صرفه جویی نماید. این را باید بدانیم که این افرادی که چنین وب سایت هایی را ایجاد می نمایند دوست دارند تا به جامعه طراحان وب سایت و برنامه نویس ها کمک نمایند. البته به یاد داشته باشید که شما توسط این کدها نمیتوانید وب سایت های بسیار بزرگی را ایجاد نمایید, این وب سایت ها تنها کدهایی را در اختیار شما قرار میدهند که در انجام بخشی ار پروژه به آن نیاز دارید. بنابراین آماده شوید تا برخی از معروفترین و محبوبترین وب سایت ها در این زمینه را به شما معرفی نماییم.

CSS3.me

css3.me

وب سایت CSS3 Maker

 

وب سایت CSS3 Generator

 

وب سایت CSS3 Buttons.net